Het breincafe Weert is een trefpunt voor mensen met niet aangeboren hersenletsel(NAH) hun partners /mantelzorgers, familieleden proffessionals en andere geinteresseerden.
Het accent ligt op contact,erkenning herkenning en voorlichting.
In een plezierige en informele sfeer worden wisselende onderwerpen besproken.
Gratis toegankelijk.
Wanneer: Elke 3de donderdag vd Maand.
Locatie : Dr. Kuyperstraat 221 6004 AG Weert
Tijd : 19.00-21.00(deuren openen om 18.45)
Aanmelden is niet verplicht maar wel handig voor de organisatie.
JULI EN AUGUSTUS VAKANTIE
Donderdag 20 Februari, Thema; Het verhaal van Ervaringsdeskundige Laila
Donderdag 20Maart. Thema; Samen de documentaire ” Alles is gezegd”bekijken en naspreken
De documentaire gaat over Wim die volledig verlamd is en totaal afhankelijk van de mensen om hem heen.
Donderdag 17 April, Thema; Levend verlies Door Marjo Roumen en Mariëlle Kurvers van SGL
Donderdag 15 Mei, Thema; Wat kun je preventief doen om nieuwe Cva’s te voorkomen? Door Kim Belelaar, Neurologe MUMC
Donderdag 19 Juni, Thema; Veranderingen op communicatiegebied. Door Jaimy Kunnen en Yasmine Teeuwen logopedisten van SGL
Donderdag 18 September, Thema; Wat is de impact van hersenletsel op een relatie en hoe ga je hiermee om? Door Toon en Nellie Van Haperen
Donderdag 16 Oktober, Thema; Emotionele, gedragsmatige en cognitieve veranderingen na Hersenletsel. Door Ela Lazeron-Savu, PHd Student aan de universiteit Maastricht.
Donderdag 20 November, Thema; Grip op energie, Door Susanne Maas en Sandra Baens van Ergotherapie praktijk Weert.
Aanmelden